Blog

posiadanie narkotyków
jazda pod wpływem alkoholu
analiza umów deweloperskich
rozwód krok po kroku
błąd lekarza w sztuce lekarskiej
ukrycie majątku

Kancelaria NOWICKI & PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych, jak i klientów indywidualnych. Zdobyte wśród dotychczasowych klientów zaufanie i szacunek sprawiają, że osoby te powracają, powierzając Kancelarii swoje nowe sprawy a także rekomendują rzetelność i skuteczność naszych działań.

Kancelaria założona została w 1998 roku i początkowo specjalizowała się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego. W późniejszym czasie z Kancelarią zaczęli współpracować specjaliści z zakresu prawa karnego, prawa karno-gospodarczego, jak również prawnicy zajmujący się odszkodowaniami oraz windykacją należności. W tym samym czasie Kancelaria zaczęła zajmować się prawem samorządowym, jak również zagadnieniami związanymi z błędem w sztuce medycznej. W następnej kolejności do grona współpracowników dołączyli prawnicy zajmujący się sprawami rodzinnymi, w tym rozwodami.

W skład zespołu wchodzą adwokaci, radcowie prawni, aplikanci adwokaccy, aplikanci radcowscy, doradcy podatkowi oraz biegli rewidenci, jak również detektywi. Nasz zespół oferuje obsługę na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Kancelaria może się poszczycić, że w 2005 roku brała udział w uruchomieniu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju, który jest znany w kraju przede wszystkim z nowatorskich i wysokospecjalistycznych procedur z zakresu chirurgii plastycznej, a obecnie również chirurgii ortopedycznej oraz kardiochirurgii.

Aktualnie Kancelaria zajmuje się sprawami między innymi z zakresu prawa cywilnego, medycznego, ubezpieczeniowego, karnego, rodzinnego, gospodarczego i podatkowego w szczególności oferujemy bieżącą obsługą prawną i obsługę korporacyjną, obsługę transakcji handlowych, audytów prawnych (due diligence), prawa ubezpieczeniowego, prawa nieruchomości, prawa kontraktów i umów cywilnoprawnych, odszkodowań, dochodzenia należności, błędu w sztuce medycznej. Kompleksowa obsługa zleceniodawców przy udziale wysoko wyspecjalizowanych Partnerów w tym detektywów i innych ekspertów, pozwala na wszechstronną realizację zleconych zadań.

Podczas prowadzenia spraw Kancelaria proponuje swoim klientom niekonwencjonalne, ale bezpieczne dla ich interesów, sposoby rozwiązań zaistniałych problemów. Priorytetem Kancelarii jest indywidualne podejście do problemu klienta, wzajemny szacunek i uczciwość oraz skuteczność rozwiązywanych spraw. Zaufanie naszych klientów jest wynikiem profesjonalnej i kompleksowej obsługi. W ramach świadczonych usług Kancelaria reprezentuje zleceniodawców przed sądami oraz organami administracji rządowej i samorządowej jak również wobec innych wskazanych przez klienta osób i kontrahentów.

Wielowątkowość obsługi wynika z faktu, iż Kancelaria wchodzi w skład Grupy Partnerskiej, w której poszczególni adwokaci, radcy prawni oraz osoby współpracujące zajmują się wyspecjalizowaną przez nich dziedziną. Uzyskana wiedza i doświadczenie każdego z członków Grupy Partnerskiej pozwala prezentować wysoką jakość prawną oraz najwyższej klasy profesjonalizm. Kancelaria ponosi pełną odpowiedzialność za wykonywane zlecenia oraz za podmioty biorące udział w realizacji zleceń.

Adwokaci

Artur Nowicki

adwokat

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa i Administracji. Członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Posiada tytuł adwokata i radcy prawnego. Praktykę prawniczą prowadzi od 1998 r. Specjalista z zakresu prawa medycznego uczestnik wielu konferencji obejmujących swoim zakresem praktyczne aspekty działalności leczniczej, błędu w sztuce medycznej  oraz szkoleń organizowanych m.in. przez The Royal Society of Medicine–Brytyjskie Królewskie Stowarzyszenie promujące wymianę informacji i poglądów na temat nauki, praktyki i organizacji medycyny. Dodatkowo specjalizuje się w dziedzinach z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa ubezpieczeniowego. Klientom indywidualnym doradza w zakresie odszkodowań, prawa rodzinnego i karno-gospodarczego.

Czytaj dalej

tel.:+48 717 890 099
kancelaria@nowicki.com.pl

Aleksandra Maruszczak

adwokat

Adwokat w Izbie Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Specjalizuje się w procedurze karnej w tym również wykonawczej, szeroko pojętym prawie cywilnym jak również deweloperskim. W NOWICKI & Partnerzy obszarem jej aktywności zawodowej jest również prawo rodzinne oraz prawo ubezpieczeń komercyjnych. Adwokat Aleksandra Maruszczak gwarantuje prawne wsparcie osobom spotykającym się z problemami we współpracy z deweloperami oraz bankami.

Czytaj dalej

tel.:+48 717 890 099
kancelaria@nowicki.com.pl

Masz problem? Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria NOWICKI & Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych odnajdziecie Państwo w linku.

Główna siedziba kancelarii znajduje się w zabytkowej kamienicy, budynku o nazwie Advohouse w bezpośrednim sąsiedztwie NFM (Narodowego Forum Muzyki).

Wrocław

Pl. Wolności 11 lok. 305,
50-071 Wrocław

TEL. +48 71 789 00 99
FAX. +48 71 788 22 23
MOB. +48 663 87 00 99
E-MAIL. kancelaria@nowicki.com.pl

Warszawa

Ul. Zwycięzców 28 lok. 21,
03-929 Warszawa